About us

O nas

Firma narodziła się w 2010 roku w tekstylnym sercu Europy Środkowo-Wschodniej. MMA oraz CROSSFIT zdobywały w Polsce coraz większą popularność. Łącząc pasję do sportu i biznesu stworzyliśmy markę SMMASH.

Tak powstała Nasza wspólna idea: wyposażymy każdego sportowca w najlepszej jakości odzież treningową produkowaną w Europie.Wiedząc jak indywidualne są wymagania i filozofia naszych Klientów postawiliśmy na zupełnie inną ścieżkę rozwoju firmy. Skupiliśmy się głównie na spersonalizowanych kolekcjach dla klubów. Samodzielnie trenując i słuchając opinii doświadczonych fighterów, rozpoczęliśmy rodzimą produkcję odzieży, która z łatwością przechodzi próby najcięższych treningów. Zastosowaliśmy najnowsze technologie. Dzięki temu możemy zaprezentować Państwu odzież o wysokiej wytrzymałości, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.

Obecnie jesteśmy najbardziej doświadczonym i najlepszym europejskim producentem spersonalizowanej odzieży treningowej.Nieustannie się rozwijamy poszerzając naszą ofertę o nowe produkty. Przekraczamy bariery i udowadniamy, że nie ma rzeczy niemożliwych. Mamy nadzieję, że nasze indywidualne podejście, profesjonalizm i nieustanna praca pozwoli Nam nawiązać z Państwem długofalową i owocną współpracę.

Sportowo pozdrawiamy,
Bart Gryndzia i Piotr Sobczak

DESIGN

Grafiki tworzy nasz zespół kreatywnych projektantów. Naszą wiedzę i doświadczenie zdobyliśmy podczas owocnej współpracy z klubami sportowymi z całego świata.
Jak to działa? Wysyłacie Wasz pomysł, logotyp, oczekiwania, a nasz zespół graficzny przygotowuje projekty w oparciu o Wasze wytyczne w ciągu 3 dni. Po zaakceptowaniu, przechodzimy do procesu produkcji. W ciągu 14 dni otrzymujecie od nas gotowy, w pełni spersonalizowany produkt. Tym sposobem na przestrzeni kilku lat udało się nam:
- zdobyć zaufanie ponad 2 000 klubów sportowych
- wykonać ponad 10 000 projektów graficznych
- ubrać ponad 5 000 zawodników w kompletnie spersonalizowaną odzież
- stworzyć specjalne edycje dla ponad 700 eventów sportowych

ZOBACZ OFERTĘ DLA KLUBÓW

PRODUKCJA

Jesteśmy producentem najwyższej klasy odzieży dla wojowników. Nasz cały asortyment, projektujemy i szyjemy w Polsce. Wszystkie etapy produkcji odbywają się w naszym firmowym zakładzie Smmash. Każda wytworzona sztuka odzieży, odpowiada najwyższym światowym standardom.

Udzielamy na naszą odzież 12 miesięcznej gwarancji. Wykorzystując najlepsze technologie, materiały oraz doświadczenie specjalistów, powstaje jakość. Wszystkie Nasze wyroby powstają z materiałów certyfikatowych OEKO-TEX 100, w standardzie produkcji regulowanej przez ISO 141001. Stała kontrola procesów produkcyjnych gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania produktów, także przez alergików i dzieci.

Nieustannie dążymy do rozwoju i rozpoznawalności marki SMMASH jako polskiej spersonalizowanej odzieży sportowej, produkowanej z myślą o Tobie - najbardziej wymagającym Kliencie.

TECHNOLOGIA

Wysoka jakość naszej odzieży to zasługa zastosowanych w niej technologii. Wszystkie wymienione technologie sprawiają, że ubrania marki SMMASH są wytrzymałe, funkcjonalne i pozwalają odczuć komfort wpływający na jakość treningu.
Innowacyjność zastosowanych materiałów wyróżnia naszą markę na tle innych. Wykorzystujemy materiał Thermoperformance, który utrzymuje stałą temperaturę organizmu.
Materiał idealnie przylega do ciała przez zastosowanie sześcio-panelowej konstrukcji.Do tego poczwórny elastyczny szew zabezpiecza przed niechcianym nadmiernym rozciągnięciem.
Antybakteryjna technologia i materiał Nano-Stretch sprawia, że odzież SMMASH jest jak druga skóra.

W naszych nadrukach uzyskujemy kolory o 40% intensywniejsze od tradycyjnych produktów, a przy tym stosujemy ekologiczne barwniki, które są bezpieczne dla dzieci i alergików. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi technologiami.

POZNAJ NASZE TECHNOLOGIE

Marketing

Na bazie własnego doświadczenia wiemy jak istotna w tworzeniu silnej marki jest strategia graficzna czyli identyfikacja wizualna.

Na przestrzeni lat poznaliśmy dobrze potrzeby naszych Klientów i dzięki temu możemy skierować do Państwa ofertę dotyczącą pełnej usługi graficznej: projekt identyfikacji wizualnej oraz szereg skutecznych materiałów reklamowych. Zamawiając u Nas projekt logo otrzymasz profesjonalny znak firmowy, który od tej pory będzie pracował na rzecz Twojej sportowej marki.

Copyright © SMMASH, All rights reserved.