PURPLE MONSTER

Maska Ochronna Dziecięca Purple Monster

Tabela rozmiarów
Już od 32,44 zł Regular Price 49,90 zł Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 32,44 zł

100 dni na zwrot towaru

Realizacja zamówienia w ciągu 3 dni

Produkt europejski

Darmowa dostawa od 499 zł

Wielofunkcyjna 2-warstwowa DZIECIĘCA MASKA OCHRONNA z jonami srebra do wielokrotnego użytku zabezpiecza twarz i drogi oddechowe przed różnego rodzaju pyłami, kurzem, bakteriami i pleśnią. Maska ogranicza rozprzestrzeniania się wirusów drogą kropelkową. Materiał posiada certyfikat bezpieczeństwa OEKO-TEX® STANDARD 100.

 

Rozmiar 3/6 LAT - Wymiar produktu na płasko - 27 cm

Rozmiar 7/12 LAT - Wymiar produktu na płasko - 29 cm

 

Właściwości materiału:

▪ Wysokiej jakości syntetyczny lekki materiał przyjemny w dotyku. Oddycha, zapewnia dobrą wentylację i szybkie odparowywanie wilgoci. Odporny na piling, uszkodzenia, deformacje w trakcie częstego użytkowania i prania.

▪ Warstwa OCHRONNA – wykonana z poliestru o gęstym splocie i specjalnie impregnowanych włóknach z jonami srebra o właściwościach antybakteryjnych.

▪ Warstwa HIGIENICZNA – wykonana z siatki o budowie przestrzennej która zwiększa cyrkulacje powietrza i ułatwia oddychanie ograniczając kontakt twarzy z wilgocią.

 

 

Właściwości użytkowe:

▪ Profilowana konstrukcja i wykończenie elastyczną lamówką zapewnia szczelne przyleganie materiału do twarzy.

▪ Szybkoschnący materiał umożliwia szybki ponowny użytek.

▪ Materiał pozwala na wielokrotne pranie i prasowanie w temperaturze 60°C

 

 

 

Właściwości higieniczne:

▪ Tkanina zawiera włókna SILVER IONS, dzięki czemu posiada właściwości antybakteryjne.

▪ Zastosowano ekologiczny atrament ECO INK, który nie wywołuje alergii i podrażnień skóry oraz jest bezpieczny dla dzieci.

▪ Materiał posiada certyfikat bezpieczeństwa OEKO-TEX® STANDARD 100 co jest gwarancją, iż tekstylia nie zawierają szkodliwych substancji chemicznych ani barwników

 

UWAGA!

Maska ochronna SMMASH nie chroni przed zarażeniem się wirusem SARS-CoV-2. Ogranicza rozprzestrzenianie się wirusów drogą kropelkową rozsiewanych przez osoby które potencjalnie mogą być nieświadomie zainfekowane oraz u osób u których nie występują objawy.

 

UWAGA!

W związku z panującą pandemią wirusa SARS-CoV-2 oraz ze względów higienicznych i epidemiologicznych w trosce o naszych klientów i pracowników nie przyjmujemy zwrotów towaru w postaci maseczek ochronnych. Postanowienie w zgodzie z ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, art. 38 pkt 5.


Copyright © SMMASH, All rights reserved.