RMG PATRIOT

Damski Bezrękawnik Runmageddon Z Flagą Polski

100 dni na zwrot towaru

Realizacja zamówienia w ciągu 3 dni

Produkt europejski

Darmowa dostawa od 499 zł

Szacunku nie da się kupić ale Ty to sprawdź ;) Poczuj siłę i wybierz koszulkę z charakterem! Limitowana edycja RUNMAGEDDON  i oryginalny design, który zapada w pamięć, pozwoli ci wyróżnić się z tłumu. Zazdrosne spojrzenia oraz szacunek na trasie gwarantowany! 

UWAGA!

Koszulka startowa dostępna jest wyłącznie dla uczestników biegów przeszkodowych RUNMAGEDDON z ważnym kodem (voucherem) uprawniającym do bezpłatnego nabycia przed planowanym startem. Vouchery są wydawane przez RUNMAGEDDON i przekazywane uczestnikom na 40 dni przed biegiem.

▪ Koszulkę można zamówić najpóźniej do czwartku na tydzień przed eventem. Przykładowo, jeśli event odbywa się 1 kwietnia 2023 (sobota) to koszulkę można zamówić do 23 marca 2023 (czwartek poprzedzający event o jeden tydzień).

▪ Koszt wysyłki pokrywa zamawiający.

▪ Kod uprawnia do 10% rabatu na cały asortyment dostępny na sklepie www.smmash.pl wyłącznie przy zamówieniu online. 

▪ Wymiana lub zwrot odbywa się w biurze zawodów organizatora RUNMAGEDDON

 

DAMSKI BEZRĘKAWNIK SMMASH to profesjonalna odzież sportowa dla aktywnych kobiet na trening i do startów w zawodach. Damski bezrękawnik świetnie sprawdzi się do wszelkich aktywności outdoor, w tym do biegów OCR, ulicznych, terenowych i górskich. Oddychająca koszulka techniczna uzupełni każdy strój do ćwiczeń i biegania.

 

Właściwości materiału:

▪ Materiał wykonany jest z elastycznej dzianiny w technologii MESH o przestrzennej budowie zwiększającej cyrkulacje powietrza, która zapewnia wysokie właściwości wentylacyjne i termoregulacyjne.

▪ Tkanina barwiona jest nowoczesną metodą sublimacji nanocząsteczkowej, dzięki czemu kolory są odporne na ścieranie oraz intensywniejsze o 40% w stosunku do tradycyjnych metod.

 

Właściwości użytkowe:

▪  Wzmocnione płaskie szwy zapewniają odporność włókien na przetarcia i rozerwania w trudnym terenie.

▪ Konstrukcja bezrękawnika została stworzona w oparciu o mapę ciała kobiety, dzięki czemu materiał lekko opina klatkę piersiową, a taliowany luźny krój w dolnej części optycznie wyszczupla sylwetkę.

▪  Wykończenie pod szyją i rękawach elastyczną lamówką, która chłonie pot zapewnia ochronę przed otarciami.

 

Właściwości higieniczne:

▪ Syntetyczne włókna opóźniają rozwój bakterii, dzięki czemu materiał posiada właściwości bakteriostatyczne, które hamują nieprzyjemny zapach.

▪ Materiał dzięki wykorzystaniu ekologicznego atramentu ECO INK nie wywołuje alergii i podrażnień skóry oraz jest bezpieczny dla dzieci.

 

Skład: 100% Mikropoliester 

Gramatura: 140 g/m2 


Copyright © SMMASH, All rights reserved.