Spodenki Crossfit - Sklep SMMASH

Fit Shorts Man

0 produktów
Seria motywacyjnaLink
KolekcjaLink
ZestawyLink
Spodenki do crossfitu FIT Smmash Cross Wear to najwyższej jakości odzież treningowa z charakterem. Zostały wykonane z niezwykle rozciągliwego materiału SMMASH Nano-Stretch, który jest dwa razy cieńszy i dwa razy mocniejszy niż tradycyjna tkanina, dzięki czemu spodenki crossfit idealnie dopasowują się do ciała i pracują razem z nim, dla osiągnięcia maksymalnych efektów treningowych. Odpowiednia konstrukcja włókien i wielowarstwowa struktura materiału SMMASH Nano-Stretch nie tylko doskonale oddycha, ale również schnie dużo szybciej niż skóra, zmniejszając tym samym ryzyko otarć i innych urazów mechanicznych. Zastosowanie unikalnego systemu wentylacji zapewnia organizmowi stały komfort cieplny, a technologia antybakteryjna, oparta na łączeniu włókien z jonami srebra, pozwala w znaczący sposób zahamować aktywność bakterii podczas pocenia się i tym samym zneutralizować nieprzyjemny zapach. Projekt graficzny, który nadaje spodenkom wyjątkowy charakter, został wykonany za pomocą nowoczesnej metody barwienia opartej na sublimacji nanocząsteczek farby, dzięki czemu uzyskane kolory są o 40% intensywniejsze od tradycyjnych produktów.
Nie znaleziono produktów spełniających wyniki wyszukiwania.

Spodenki do crossfitu

Wybierając spodenki do crossfitu powinniśmy przede wszystkim zwrócić uwagę na ich wytrzymałość i trwałość. Intensywne ćwiczenia crossfitowe są niezwykle wymagające zarówno dla naszych mięśni jak i odzieży ze względu na szybkość ruchów wykonywanych podczas ćwiczeń oraz znaczne przeciążenia. Aby móc w pełni skupić się na treningu warto zaopatrzyć się w specjalistyczną odzież stworzoną z myślą o profesjonalnych sportowcach którzy cenią najwyższą jakość wykonania.

Nowoczesne technologie w linii CrossWear

Spodenki crossfitowe z naszej oferty wykonane są z materiału SMMASH Nano-Stretch, który gwarantuje idealne dopasowanie do ciała oraz komfort w czasie treningu. Do produkcji spodenek do crossfitu wykorzystujemy technologię Spider’s Steel, która sprawia, że są one trwałe i odporne na przetarcia. Wykonane z takich włókien spodenki zdecydowanie przewyższającą stroje wykonywane z tradycyjnych materiałów.

Dzięki zawartym w tkaninach jonom srebra, hamowana jest aktywność bakterii a nieprzyjemny zapach jest neutralizowany. Tego typu jony są bowiem naturalnym środkiem bakteriobójczym. Dzięki trójwymiarowemu splotowi włókien możliwa jest regulacja temperatury ciała. Z kolei technologia TermoPerformance zapewnia sprawne odprowadzanie potu. Wykorzystanie jej sprawia, że skóra sportowca pozostaje sucha nawet podczas bardzo intensywnych treningów.

Barwniki nanoszone metodą sublimacji, polegającą na wgrzewaniu farby bezpośrednio w materiał, gwarantują trwałość i intensywność kolorów. Dzięki wykorzystaniu ekologicznych farb wodnych nasze spodenki pozostają bezpieczne dla alergików i dzieci.

Spodenki Crossfit SMMASH

Dostępne w naszym sklepie spodenki dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych. Oferujemy również kompleksową obsługą indywidualnych zamówień – od projektu graficznego, przez profesjonalną kontrolę produkcji, aż po szybką przesyłkę gotowych towarów.